Hakkımızda

Şehir yaşantısının kalabalığı ve kısır döngüsünden sıkıldınız mı?

Yıldızların altında uyumayı, kuşların sesini ve kamp ateşinin çıtırtılarını dinlemeyi, mis gibi orman havasını doyasıya içinize mi çekmek istiyorsunuz? O zaman Karavanköy İstanbul tam size göre…

Şehrin ortasında ancak kalabalığından ve gürültüsünden uzak, sakin ve eşsiz, 26 dönüm ormanlık alanın içinde ister karavanınızla ister kendi çadırınızla Karavanköy sizi huzuru bulmaya davet ediyor.

Size özel ayrılmış kamp alanları, çocuk parkı, yürüyüş ve koşu parkuru, at safari, gölet kenarı oturma alanları, kendin pişir kendin ye ve bahçelerden bostanlardan gelen tap taze ürünlerin olduğu bakkal kasap hizmetimizle keyifle vakit geçireceğiniz muhteşem bir doğa tatili sizleri bekliyor.

Sakinliğin ortasında, göz kamaştıran doğanın güzelliklerini doya doya yaşayabilir tabiat anayla bütünleşip onun bir parçası olabilirsiniz.

karavankoy_hakkımızda

Hizmetler ve İmkanlar

Karavan ve Çadır

Karavanköy’de sizin için hazırlanmış özel karavan alanlarında, bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, size sunulan tüm imkanlardan faydalanarak konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz

Bakkal&Kasap

Civar köylerde geleneksel yöntemlerle üretilmiş organik ev yapımı doğal ürünlerin yanı sıra ekolojik ortamlarda özgürce gezerek beslenen çeşitli hayvansal gıdaları bulabilirsiniz.

Kendin Pişir Kendin Ye

Karavanköy’ün Kendin Pişir Kendin Ye alanında hazır bulunan mangallar ve masalar ile aile boyu keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Çamaşırhane

Misafirlerimizin kullanımını için birden çok çamaşır makinası ve ütü alanları bulunmaktadır.

Organik Bahçeler

Organik bahçelerde dilediğiniz ürünleri yetiştirerek, doğal lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz

WC Banyo

Kadınlara ve erkeklere ayrı olmak üzere yeterli sayıda duş kabinlerimiz bulunmaktadır. Ek ücret ödemeden istediğiniz zaman kullanabileceğiniz duşlarımızda 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Çocuk Oyun Alanı

Karavanköy’de minik kampçılarımız için salıncak, kaydırak, mini survivor parkuru vb bulunan oyun alanı bulunmaktadır.

Gölet

Yapay gölet çevresinde yürüyüş yapabilir, yeşilin birbirinden güzel tonlarını ve ağaçların yansımalarını izleyebilirsiniz.

At Safari

Karavanköy’de doğa eğitmenimiz ile beraber insanlara en sadık canlılar olan atlarımız ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.